Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

PNY XLR8 CS3140 M.2 NVMe Gen 4 SSD 2TB är av typen SSD och har plats för 2 TB lagring. M.2 är formfaktorn på SSD:n.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Compliq
PNY Xlr8 Cs3140 M.2 2000 Gb Pci
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på PNY XLR8 CS3140 M280CS3140-2TB-RB 2TB är 3 832 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Vill du utöka den interna lagringen i din stationära dator kanske modellen från PNY är en bra ersättare. Modellens kapacitet ligger på 2 TB och då har du gott om plats att lagra eller spara det du vill. Modellens läs- och skrivhastighet ligger på 7500 MB respektive 5650 MB, vilket är ett mått på hur snabbt det går att läsa och skriva filerna på disken.
Uppgradera din befintliga hårddisk till denna SSD-enhet och du får en strömsnålare och tystare hårddisk än t.ex. en HDD-disk. Lagringskapaciteten ligger på 2 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 7500 MB respektive 5650 MB.
Sammantaget är PNY XLR8 CS3140 M.2 NVMe Gen 4 SSD 2TB en SSD med bra egenskaper. För tillfället är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 3832.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Den har ett högt snittbetyg på 4.6 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | PNY XLR8 CS3140 M280CS3140-2TB-RB 2TB |
| Märke | PNY |
Specifikationer | |
| Storlek | 2000 GB |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 2000000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 7500 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 5650 MB/s |
| Formfaktor | M.2 |
Trådlöst | |
|---|---|
| Wi-Fi | Nej |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 6.6 g |
| Bredd | 22.0 mm |
| Höjd | 4.0 mm |
| Djup | 80.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-03-17 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .