Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här hårddisken från Toshiba rymmer 4 TB lagring. Den här modellen har formfaktor 2.5".
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Toshiba Canvio Flex USB 3.2 4TB är 1 599 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Vill du utöka den interna lagringen i din stationära dator kanske modellen från Toshiba är en bra ersättare. För att beskriva den fysiska storleken på en hårddisk används begreppet formfaktor. Den här modellen har formfaktorn 2.5". Hårddisken rymmer 4 TB och då kan du utan problem lagra en hel del film och fotografier.
För dig som prioriterar större lagringsutrymme passar den här HDD-disken kanske bra. Den är gjord för att monteras internt. Du kan lagra material på upp till 4 TB och den ansluts med USB-A-anslutning.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Toshiba Canvio Flex USB 3.2 4TB. Om du prisjämför den här hårddisken på PriceRunner ser du att den kostar för närvarande är 1599.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Toshiba Canvio Flex USB 3.2 4TB |
| Märke | Toshiba |
Mått | |
| Vikt | 210.0 g |
| Bredd | 80.0 mm |
| Höjd | 19.5 mm |
| Djup | 111.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-11-23 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 4000 GB |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Extern |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .