Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med 8 TB lagring är den här HDD-disken ett bra val för dig som behöver mer utrymme. Modellens rotationshastighet är 7200 rpm.
Prova flexibla betalningar med
Dindator
WESTERN DIGITAL CAP HC510 8TB 256MB SATA Ult 512E ISE DC
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på HGST Ultrastar He10 HUH721008ALE600 8TB är 4 639 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Är det dags för en ny hårddisk i datorn? Då kanske den här modellen från HGST är ett alternativ. Cacheminnet för den här modellen ligger på 256 MB. Modellens kapacitet ligger på 8 TB och då har du gott om plats att lagra eller spara det du vill.
Den här HDD-disken kan användas för att utöka eller uppgradera din befintliga lagringskapacitet. Lagringskapaciteten ligger på 8 TB och rotationshastighet ligger på 7200 rpm.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos HGST Ultrastar He10 HUH721008ALE600 8TB. Du kan prisjämföra den här hårddisken här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset 4639.00 kr. Den har ett bra snittbetyg på 5 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | HGST Ultrastar He10 HUH721008ALE600 8TB |
| Märke | HGST |
Mått | |
| Vikt | 660.0 g |
| Bredd | 101.6 mm |
| Höjd | 26.1 mm |
| Djup | 147.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-04-22 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 8000 GB |
| Rotationshastighet (RPM) | 7200 rpm |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Cacheminne | 256 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .