Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
-500GB.jpg)
Detta är en mekanisk HDD-disk med plats för 500 GB. Den har en rotationshastighet på 7200 rpm.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Western Digital Black (WD5000LPLX) 500GB är 419 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Idag lagrar vi mer och mer digitalt och då kan en ny intern hårddisk vara precis det du behöver för att behålla ordningen på dina fotografier och filmer. Hårddisken är en så kallad HDD-disk, dessa är ofta prisvärda tack vare den höga kapacitet data som kan lagras. Cacheminnet för den här modellen ligger på 32 MB.
Den mekaniska hårddisken från Western Digital är framtagen för att monteras i en dator och ger dig prisvärd lagring. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 500 GB och rotationshastighet ligger på 7200 rpm.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Western Digital Black (WD5000LPLX) 500GB. För närvarande är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 419.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Den har ett bra snittbetyg på 4.5 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Western Digital Black (WD5000LPLX) 500GB |
| Märke | Western Digital |
Mått | |
| Bredd | 69.85 mm |
| Höjd | 9.5 mm |
| Djup | 100.2 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2015-02-12 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 500 GB |
| Rotationshastighet (RPM) | 7200 rpm |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Cacheminne | 32 MB |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .