Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med 450 GB lagring är den här hårddisken ett bra val för dig som behöver mer utrymme. Modellens rotationshastighet är 15000 rpm.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på HP 652615-B21 450GB är 4 125 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Är det dags för en ny hårddisk i datorn? Då kanske den här modellen från HP är ett alternativ. Hårddisken har en rotationshastighet på 15000 rpm. Rotationshastigheten är ett uttryck som beskriver hur fort hårddisken snurrar. Hårddisken rymmer 450 GB och då kan du utan problem lagra en hel del film och fotografier.
Den här HDD-disken kan användas för att utöka eller uppgradera din befintliga lagringskapacitet. Du kan lagra material på upp till 450 GB och rotationshastighet ligger på 15000 rpm.
Som du förstår så är HP 652615-B21 450GB en hårddisk med många praktiska egenskaper. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för närvarande har ett lägsta pris på 4125.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 5 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | HP 652615-B21 450GB |
| Märke | HP |
Mått | |
| Vikt | 725.0 g |
| Bredd | 106.68 mm |
| Höjd | 27.94 mm |
| Djup | 170.18 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2012-04-27 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 450 GB |
| Rotationshastighet (RPM) | 15000 rpm |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | S-ATA 3Gb/s, USB 2.0 |
| Placering | Intern |
| Formfaktor | 3.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .