Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI är 2 485 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI |
| Märke | ASUS |
Specifikationer | |
| Formfaktor | ATX, Micro-ATX |
| Socket Intel | Socket 1700 |
| Processorstöd Intel | Celeron, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium |
| Kylning | Passiv |
| Chipset | Intel B760 |
| Processorstöd antal | 1 |
| Processor | Intel |
Funktioner | |
| Integrerad processor | Nej |
| Integrerat grafikkort | Nej |
| Typ av RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| RAID-kontroller | Ja |
| Lämplig för Mining | Nej |
| Integrerat ljudkort | Ja |
| Stöd för flera grafikkort | Nej |
| Integrerat nätverkskort | Ja |
| TPM 2.0 | Nej |
Minne | |
| Minneshastighet (max) | 7200 MHz |
| Minnesplatser | 4 |
| Minnesmodul | DIMM |
| Minnesstorlek (max) | 128 GB, 192 GB |
| Minnestyp | DDR5 |
Nätverk | |
| Ethernet-hastighet (max) | 2.5 Gbit/s |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-05-18 |
Anslutningar | |
|---|---|
| USB version | USB 3.2 Gen 2, Thunderbolt 4 |
| Expansionsplatser | PCIe x16, PCIe x1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Antal PCIe x16 | 2 st |
| Antal USB-A | 2 st |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal PCIe x1 | 1 st |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-C, USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI, DisplayPort |
| Antal USB-C | 1 st |
| PCIe version | 5.0, 4.0 |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 st |
| Antal HDMI | 1 st |
Interna Anslutningar | |
| Antal SATA | 4 st |
| Interna anslutningar | 8-pin ATX12V/EPS12V (4+4), USB 3.2 Gen 2 Type-C Header, M.2, SATA |
| SATA-version | SATA III (6.0 Gbit/s) |
| M.2 key typ | M Key |
| M.2 | Ja |
| Antal 4-pin fläktsanslutningar | 3 st |
| Antal USB 2.0 Headers | 4 st |
| Antal 24-pin ATX | 1 st |
| U.2 | Nej |
| M.2 formfaktor | 2280, 2242, 2260, 22110 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 Headers | 2 st |
| Antal M.2 | 2 st |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .