Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
En snygg klocka från MVMT som i första hand är en dam-modell. Klockan går på batterier, så den är enkel att underhålla. Om du gillar klassisk design så är det passande att den har
Prova flexibla betalningar med
Klockgiganten.se
Damur med minimalistisk formgivning - MVMT MOD D-FB01-S - Silver mesh damklocka
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på MVMT MOD (D-FB01-S) är 1 109 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
En klocka för damer från MVMT som är batteridriven och lätt att underhålla. Skulle klockan sluta ticka så är det bara att byta batteri. Tål vatten upp till 5 ATM, vilket betyder att du kommer undan med en dusch eller ett snabbt dopp, men inte mer än så. Det silverfärgade armbandet är gjort av rostfritt stål. Elegant boett i rostfritt stål som har en silverfärgad urtavla på 32 mm med analoga visare.
Letar du efter något tidlöst och stilfullt är analoga visare det givna valet. Analoga visare som vi är vana att se dom har varit standard i över tvåhundra år så det vore ju dumt att ändra på ett vinnande koncept. Utöver att visa tiden går dom praktiskt nog att använda som kompass, om timvisaren riktas mot solen pekar punkten mitt mellan timvisare och tolvslaget mot söder.
Som du märker så finns mycket bra att säga om MOD (D-FB01-S). Du kan prisjämföra den här modellen här på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 1109.00 kr. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här klockan till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | MVMT MOD (D-FB01-S) |
| Märke | MVMT |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 32.0 mm |
| Tjocklek | 7.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-08-14 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Dam |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Silver |
| Vattenskydd | 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Silver |
| Boettfärg | Silver |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .