Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En snygg klocka från Boss som är utrustad med ett guldfärgat armband. Det är bara att byta batterier när klockan stannar. Visarna är av den traditionella, analoga typen.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på HUGO BOSS 1513531 är 4 245 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En batteridriven herrklocka från Boss. Ifall batteriet skulle ta slut är det enkelt att byta. Klockans visare är av det gamla hederliga analoga slaget. Det guldfärgade armbandet är gjort av rostfritt stål. Tål vatten upp till 5 ATM, vilket betyder att du kommer undan med en dusch eller ett snabbt dopp, men inte mer än så.
Med ett armband av rostfritt stål kan du vara säker på att det håller för många år av aktivt bruk samtidigt som det behåller sin fina finish. Rostfritt stål är ett av de mest populära valen av material till klockarmband. Det är tack vare dess eftertraktade egenskaper som att kunna hantera fukt och väta utan att korrodera eller ta ytlig skada.
Som du förstår så är Navigator (1513531) ett armbandsur med mycket bra egenskaper. Du kan prisjämföra den här klockan här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset 4244.98 kr. Om vi jämför priset för den här produkten mot resten av kategorin så är det lägre än genomsittet, vilket gör Navigator (1513531) till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | HUGO BOSS 1513531 |
| Märke | HUGO BOSS |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 44.0 mm |
| Tjocklek | 11.0 mm |
| Armbandsbredd | 22.0 mm |
| Vikt | 65.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-11-28 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Svart |
| Vattenskydd | 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Arabiska |
| Armbandsfärg | Guld |
| Boettfärg | Guld |
| Funktioner | Datumvisare, Kronograf |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .