Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det här är en Tommy Hilfiger-klocka som har en blå urtavla. Det är en batteridriven klocka som är lätt att underhålla. Om du gillar klassisk design så är det passande att den har a
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Tommy Hilfiger 1791348 är 1 432 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
En herrklocka från Tommy Hilfiger som är batteridriven och lätt att underhålla. Skulle klockan sluta ticka så är det bara att byta batteri. Tål vatten upp till 5 ATM, vilket betyder att du kommer undan med en dusch eller ett snabbt dopp, men inte mer än så. Det 22 millimeter breda armbandet gjort av rostfritt stål kommer i en snygg silver färg. Traditionella och tidlösa visare av det analoga slaget.
Denna 1791348 har en boett i rostfritt stål, så om du letar efter något som kommer hålla länge är du rätt ute. Rostfritt stål är ett material som består av en blandning innehållande järn, kol och minst 10,5% krom. Den blandingen gör att materialet blir väldigt resitent mot korrosion, rost och andra kemikalier. Med andra ord innebär det att boetten kommer klara av fukt och väta väldigt bra utan att ta ytlig skada.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om 1791348. Just nu är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 1432.31 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta den deal som passar dig bäst. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här modellen till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Tommy Hilfiger 1791348 |
| Märke | Tommy Hilfiger |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 48.0 mm |
| Tjocklek | 11.0 mm |
| Armbandsbredd | 22.0 mm |
| Vikt | 91.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-07-21 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Blå |
| Vattenskydd | 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Silver |
| Boettfärg | Silver |
| Funktioner | Datumvisare |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .