Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
En stilren klocka som är utrustad med ett guldfärgat armband av rostfritt stål. Urverket i klockan drivs av batterier, som är lätta att byta ut. Den har ett bra skydd mot vatten.
Det är köpläge! Priserna är för närvarande 1 583 kr lägre än genomsnittet.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Michael Kors Ritz (MK6475) är 1 920 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
En damklocka från stilsäkra Michael Kors som är batteridriven och lätt att underhålla. Skulle klockan sluta ticka så är det bara att byta batteri. Klockan har dessutom en specifik visare för datum. Flerfärgat armband som går att matcha till mycket. Urtavlan har en färg i roséguld med snyggt matchande visare.
Om du vill ha en klocka som passar till nästan varje tillfälle är armband av rostfritt stål ett givet val. Lätt att matcha till både vardagliga och mer uppklädda stilar. Rostfritt stål är bland det mest populära materialen hos klocktillverkare världen över. Tack vare dess resistens mot korrosion vilket gör att armbandet kan användas flitigt utan att ta ytlig skada från fukt och väta.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Ritz (MK6475). Om du prisjämför den här modellen på PriceRunner så ser du att den just nu har ett lägsta pris på 1920.00 kr. Priset ligger under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här klockan till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Michael Kors Ritz (MK6475) |
| Märke | Michael Kors |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 37.0 mm |
| Tjocklek | 11.0 mm |
| Armbandsbredd | 18.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-05-20 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Dam |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Roséguld |
| Vattenskydd | 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Roséguld, Guld |
| Boettfärg | Guld |
| Funktioner | Datumvisare, Kronograf |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
| Dekoration | Kristaller |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .