Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
En snygg klocka från Michael Kors som i första hand är en dam-modell. Det är bara att byta batterier när klockan stannar. Du behöver inte oroa dig om den utsätts för lite fukt.
Det är köpläge! Priserna är för närvarande 695 kr lägre än genomsnittet.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Michael Kors Ritz (MK5057) är 1 734 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
En damklocka från stilsäkra Michael Kors som är batteridriven. Ifall att klockan skulle stanna så är det bara att byta batterier. Klockan har dessutom en specifik visare för datum. Mångsidigt armband som går att matcha till nästan alla typer av stilar. Den tjusiga boetten har en tjocklek på 12 mm och urtavlans diameter ligger på 38 mm.
En tumregel när det kommer till storlek på klockor är att de helst inte ska gå utanför handleden, därför kan det vara bra att mäta sin egen handled innan man bestämmer sig. Just den här modellen har en urtavla med diameter på 38 mm, vilket får räknas som en medelstor klocka.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos MK5057. I kategorin armbandsur är det här i dagsläget en av de allra mest populära och eftersökta modellerna på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 1734.00 kr. Den har ett bra snittbetyg på 4.67 av 5 och alla dess unika karaktärsdrag gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Michael Kors Ritz (MK5057) |
| Märke | Michael Kors |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 38.0 mm |
| Tjocklek | 12.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-10-11 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Målgrupp | Dam |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Grå, Vit |
| Vattenskydd | 3 ATM (30m), 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Silver, Guld |
| Boettfärg | Silver, Guld |
| Funktioner | Datumvisare, Kronograf |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .