Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
En stilren klocka från Boss som riktar sig främst till män. Det är bara att byta batterier när klockan stannar. Den är såpass vattentålig att du kan bada med den.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på HUGO BOSS Ikon (1513340) är 1 975 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
En batteridriven herrklocka från Boss. Ifall klockan skulle stanna så är det bara att byta batterier. Gillar du att bada? Hoppa i med klockan på, den är nämligen riktigt vattentät. Fint armband som är lättmatchat och passar många olika stilar. Urtavlan har en fin blå färg med snyggt matchande visare.
Med den här klockans kronograf kommer du utöver att hålla koll på den vanliga tiden även kunna mäta vilken tid du vill. En kronograf är nämligen bara ett finare ord för stoppur. Ta tid på löprundan, toalettbesöket eller hur länge du varit under ytan.
Sammantaget är 1513340 en riktigt trevlig klocka med bra egenskaper. Det här är en av de allra mest populära produkterna på PriceRunner för tillfället och har i dagsläget ett lägsta pris på 1975.00 kr. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | HUGO BOSS Ikon (1513340) |
| Märke | HUGO BOSS |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 44.0 mm |
| Tjocklek | 12.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-10-11 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Herr |
| Färg urtavla | Blå |
| Vattenskydd | 10 ATM (100m) |
| Indextyp | Romerska |
| Armbandsfärg | Guld |
| Boettfärg | Guld |
| Funktioner | Datumvisare, Stoppur, Kronograf |
| Tidsformat | 12 timmar, 24 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .