Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Boss presenterar här en klocka som i första hand är ett herrur. Urverket i klockan drivs av batterier, som är lätta att byta ut. Du kan bada med den, dock inte dyka alltför djupt.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på HUGO BOSS Ikon (1512962) är 2 120 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En herrklocka från Boss som är batteridriven. Ifall att klockan skulle stanna så är det bara att byta batterier. Stilig urtavla och boett som knyts ihop med de trevliga visarna. Elegant armband som är gjort av rostfritt stål. Klockan är tillräckligt vattentät för att du ska kunna ta en simtur utan att klockan tar skada.
Kronografen ger dig möjlighet att mäta tiden på vad du vill. Kronograf är egentligen bara ett finare ord för stoppur, så om du tycker om att ta tid på löprundan eller egentligen vad som helst kan den här klockan vara för dig.
Som du förstår så är 1512962 ett armbandsur med många bra attribut. Det här är en av de allra mest populära och eftersökta klockorna på PriceRunner för tillfället och har i dagsläget ett lägsta pris på 2120.00 kr. Priset ligger under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här klockan till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | HUGO BOSS Ikon (1512962) |
| Märke | HUGO BOSS |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 44.0 mm |
| Tjocklek | 13.0 mm |
| Armbandsbredd | 22.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-10-11 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Silver |
| Vattenskydd | 10 ATM (100m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Grå |
| Boettfärg | Silver |
| Funktioner | Tachymeter, Kronograf |
| Batterityp | SR69/SR920 |
| Tidsformat | 12 timmar, 24 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .