Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
En stilren Casio-klocka som riktar sig främst till män. Det är bara att byta batterier när klockan stannar. Det är inga problem att simma eller duscha med den på.
Prova flexibla betalningar med
Zalando
Klocka - silver-coloured/black
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Casio Collection (MTD-1053D-1AVES) är 719 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
En batteridriven herrklocka från innovativa Casio. Ifall batteriet skulle ta slut är det enkelt att byta. Utöver tiden så håller den här klockan även koll på datum, via en specifik visare. Snyggt armband som är gjort av rostfritt stål. Den tjusiga boetten har en tjocklek på 12 mm och urtavlans diameter ligger på 43 mm.
För den som gillar att ha stenkoll så kommer den här klockan passa bra då den har en visare för datum. Du kan alltså ha koll på sekunder, minuter, timmar och dagar, med andra ord allt du behöver.
Som du förstår så är Collection (MTD-1053D-1AVES) ett armbandsur med mycket lockande egenskaper. Det här är ett topprankat armbansur sett till popularitet på PriceRunner för tillfället och har i dagsläget ett lägsta pris på 719.00 kr. Priset ligger under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Casio Collection (MTD-1053D-1AVES) |
| Märke | Casio |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 42.6 mm |
| Tjocklek | 11.5 mm |
| Vikt | 142.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-10-10 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Herr |
| Serie | Casio Collection |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Svart |
| Vattenskydd | 20 ATM (200m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Silver |
| Boettfärg | Silver |
| Funktioner | Datumvisare |
| Batterityp | SR66/SR626 |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .