Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En snygg klocka från Casio som i första hand är ett damur. Glaset är lätt att reparera då det är gjort av akryl. Du behöver inte oroa dig om den utsätts för lite fukt.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Casio LA680WEGA-9ER är 628 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 15 jämförda butiker.
En klocka för damer från innovativa Casio som är batteridriven och lätt att underhålla. Skulle klockan sluta ticka så är det bara att byta batteri. Klockan håller koll på rätt datum åt dig via en specifik visare. Det guldfärgade armbandet är gjort av rostfritt stål. Klockans digitala visare osar lite lätt 90-tal och ger en skön teknisk look.
En tumregel när det kommer till storlek på klockor är att de helst inte ska gå utanför handleden, därför kan det vara bra att mäta sin egen handled innan man bestämmer sig. Just den här modellen har en urtavla med diameter på 29 mm, vilket får räknas som en lite mindre klocka och passar för dig som är ute efter något av det nättare slaget.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos LA680WEGA-9ER. Om du prisjämför den här modellen på PriceRunner så ser du att den för närvarande har ett lägsta pris på 627.64 kr. Den har ett bra snittbetyg på 4.75 av 5 och alla dess praktiska egenskaper gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Casio LA680WEGA-9ER |
| Märke | Casio |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Hesalit (Akryl) |
| Boettmaterial | Resin |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 29.0 mm |
| Tjocklek | 9.0 mm |
| Vikt | 36.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-10-10 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Dam |
| Typ av visare | Digital |
| Vattenskydd | 3 ATM (30m) |
| Armbandsfärg | Guld |
| Boettfärg | Guld |
| Funktioner | Datumvisare, Stoppur, Alarm |
| Tidsformat | 12 timmar, 24 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .