Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det här är en klocka från Casio som har en urtavla i en svart färg. Urtavlan täcks av ett reptåligt härdat mineralglas.
Prova flexibla betalningar med
Uret
Casio Damklocka LTP-V002GL-1BUDF Classic Svart/Läder Ø25 mm
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Casio Damklocka LTP-V002GL-1B Svart Urtavla Brun Läderrem Guld Färg är 795 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Nuförtiden är ett armbandsur mer än bara ett armbandsur. Vissa använder dem som en modeaccessoar, vissa använder dem när de tränar. Det är inte svårt att tro att de flesta skulle hitta ett bra användningsområde för ett armbandsur, och du kan säkert hitta ett som du gillar.
Batteridrivna klockor är enkla i drift och kräver inte lika mycket underhåll som mekaniska klockor kan göra. Skulle klockan stanna så är det förmodligen bara att byta ut batteriet. Dessutom så håller de ofta tiden bättre än mekaniska klockor.
.
Man brukar prata om de tre visarna på klockor men med den här modellen får du en fjärde att hålla koll på, nämligen datum. Så för dig som gillar att ha stenkoll på saker och ting kan den här komma att passa väldigt bra. Du kan alltså hålla koll på sekunder, minuter, timmar och dagar direkt på handleden, med andra ord allt du behöver.
Om du prisjämför Damklocka COLLECTION Ø 25 mm på PriceRunner ser du att den kostar för närvarande är 795.00 kr. Det är också en av de mest populära och eftersökta modellerna för tillfället. Om vi jämför priset för den här produkten mot resten av kategorin så är det lägre än genomsittet, vilket gör Damklocka COLLECTION Ø 25 mm till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Casio Damklocka LTP-V002GL-1B Svart Urtavla Brun Läderrem Guld Färg |
| Märke | Casio |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Läder |
Mått | |
| Diameter | 31.0 mm |
| Tjocklek | 9.2 mm |
| Vikt | 24.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-11-11 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Dam, Herr, Unisex |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Svart |
| Indextyp | Arabiska |
| Armbandsfärg | Brun |
| Boettfärg | Guld |
| Funktioner | Datumvisare |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .