Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det här är en klocka från Orient som har män som sin främsta målgrupp. En av klockans egenskaper är att den står emot viss väta.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Orient RA-AC0P03L10B är 2 387 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 8 jämförda butiker.
Ett armbandsur kan tyckas vara någonting som man inte nödvändigtvis behöver ha. Men det kan faktiskt vara en väldigt trevlig accessoar, och de finns i så många olika färger och material att det säkerligen finns en som passar just dig.
Det jobbiga med vissa klockor är att man måste dra upp dom för hand var och varannan dag. Med (RA-AC0P03L10B) så slipper du det, då den har ett automatiskt urverk. Med automatisk så syftar man på att urverkets fjäder vrider upp sig själv med hjälp av rörelseenergin som skapas av handledens rörelser.
Anvisningen för vattenskydd på klockor är ofta väldigt missvisande om man inte är påläst. Meteranvisningen betyder nämligen inte att du kan dyka ner till si och så många meter. Just den här klockan är vattenskyddad till 20 ATM (200m), så du behöver inte sky vatten till vilket pris som helst.
Läderarmband är alltid ett säkert kort som passar för i stort sett alla situationer och tillfällen. Det är lätt att matcha och blir bara skönare och snyggare med tiden då det anpassas efter just ditt användande.
Om du prisjämför (RA-AC0P03L10B) på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget är 2387.00 kr. Det är också en av de mest populära och eftersökta produkterna för tillfället. Priset ligger under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Orient RA-AC0P03L10B |
| Märke | Orient |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Läder |
Mått | |
| Diameter | 42.0 mm |
| Tjocklek | 12.0 mm |
| Armbandsbredd | 22.0 mm |
| Vikt | 70.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-09-29 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Blå |
| Vattenskydd | 20 ATM (200m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Brun |
| Boettfärg | Silver |
| Funktioner | Vattentät, Datumvisare |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Automatisk |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .