Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Det här är en Philipp Plein-klocka som har ett armband i en trevlig roséguldfärg. Det finns bland annat ett tidtagarur i klockan.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Philipp Plein (PWHAA0821) är 2 259 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Ett armbandsur kan tyckas vara någonting som man inte nödvändigtvis behöver ha. Men det kan faktiskt vara en väldigt trevlig accessoar, och de finns i så många olika färger och material att det säkerligen finns en som passar just dig.
Batteridrivna klockor är enkla i drift och kräver inte lika mycket underhåll som mekaniska klockor kan göra. Skulle klockan stanna så är det förmodligen bara att byta ut batteriet. Dessutom så håller de ofta tiden bättre än mekaniska klockor.
Vattenskydd på klockor kan vara lurigt och missvisande. Klockors vattenskydd anges i meter och ATM, som står för atmosfärer. Dessa tal har inget att göra med hur djupt klockan klarar av att dyka med. Den här klockan har märkningen 5 ATM (50m).
Det finns en hel uppsjö med olika klockor där ute och det finns garanterat något som passar varje smak och tycke. Just den här Philipp Plein (PWHAA0821) från Philipp Plein är designad för både män och kvinnor. Men med rätt outfit och inställning kan den naturligtvis bäras av vem som helst.
För tillfället är det lägsta priset på den här klockan på PriceRunner 2259.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta den deal som passar dig bäst. Om man jämför modellens pris med resten av kategorin så är den något dyrare än de flesta andra, men med tanke på alla funktioner och material får du en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Philipp Plein (PWHAA0821) |
| Märke | Philipp Plein |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 44.0 mm |
| Tjocklek | 12.0 mm |
| Armbandsbredd | 24.0 mm |
| Vikt | 200.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-10-28 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Dam, Herr, Unisex |
| Typ av visare | Digital |
| Färg urtavla | Svart |
| Vattenskydd | 5 ATM (50m) |
| Armbandsfärg | Roséguld |
| Boettfärg | Roséguld |
| Funktioner | Datumvisare, Stoppur, Världstid, Timer, Alarm |
| Tidsformat | 12 timmar, 24 timmar |
| Drift | Batteri |
| Dekoration | Swarovski |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .