Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
TW Steel presenterar här en klocka som har män som sin främsta målgrupp. Klockan går på batterier, så den är enkel att underhålla. Det är inga problem att simma eller duscha med de
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på TW Steel CEO Tech Limited Edition (CE4072) är 2 684 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En klocka för herrar från TW Steel som drivs av ett batteri. Ifall batteriet skulle ta slut är det enkelt att byta. Klockan har en kronografisk funktion, vilket innebär att du kan mäta tiden som ett stoppur när du väl behöver. Armbandet på klockan är gjort av läder. Visarna binder snyggt ihop boetten med urtavlan som pricken över i.
Det finns en hel uppsjö med olika klockor där ute och det finns garanterat något som passar varje smak och tycke. Just den här Fast Lane Limited Edition 10ATM (CE4072) från TW Steel är främst designad för att passa herrar. Men med rätt outfit och inställning kan den naturligtvis bäras av vem som helst.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Fast Lane Limited Edition 10ATM (CE4072). Du kan prisjämföra den här klockan här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset 2684.28 kr. Om man jämför produktens pris med resten av kategorin så är den något dyrare än de flesta andra, men med tanke på alla funktioner och material får du en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | TW Steel CEO Tech Limited Edition (CE4072) |
| Märke | TW Steel |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Safir |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Läder |
Mått | |
| Diameter | 44.0 mm |
| Tjocklek | 10.0 mm |
| Vikt | 125.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-12-21 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Blå |
| Vattenskydd | 10 ATM (100m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Blå |
| Boettfärg | Blå |
| Funktioner | Datumvisare, Tachymeter, Kronograf |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .