Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
En snygg klocka från Gul som har en urtavla i en turkos färg. En av klockans egenskaper är att den står emot viss väta.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Gul Micro Stone (4178777) är 449 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Nuförtiden är ett armbandsur mer än bara ett armbandsur. Vissa använder dem som en modeaccessoar, vissa använder dem när de tränar. Det är inte svårt att tro att de flesta skulle hitta ett bra användningsområde för ett armbandsur, och du kan säkert hitta ett som du gillar.
Vill du slippa kalibrera och ställa om din klocka var och varannan dag bör du välja en batteridriven modell som den här Gul Micro Stone (4178777). Det batteridrivna urverket är relativt underhållsfritt och kommer fortsätta gå ända tills batteriet tar slut. En annan bra egenskap hos batteridrivna urverk är att de håller tiden extremt väl, till skillnad från mekaniska urverk som ofta hoppar fram eller tappar några sekunder om dagen.
Den här modellen har ett vattenskydd så du skulle kunna spontanhoppa ner i vattnet en varm dag utan oro över att klockan tar skada. Dock så rekommenderas det att man alltid är vaksam och försiktig när klockor kommer i kontakt med väta.
Den här klockans armband är i gummi, vilket är ett förvånansvärt hållbart material och passar bra för en aktiv livsstil. Gummi kan också vara ett bra alternativ för dig som brukar få allergiska reaktioner av vanliga stålarmband.
Du kan prisjämföra den här klockan här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset 449.00 kr. Om vi jämför priset för den här klockan mot resten av kategorin så är det lägre än genomsittet, vilket gör Gul Micro Stone (4178777) till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Gul Micro Stone (4178777) |
| Märke | Gul |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Gummi |
Mått | |
| Diameter | 28.0 mm |
| Armbandsbredd | 16.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-11-04 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Barn |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Turkos |
| Vattenskydd | 10 ATM (100m) |
| Indextyp | Arabiska |
| Armbandsfärg | Grön |
| Boettfärg | Silver |
| Funktioner | Vattentät |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .