Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Kenneth Cole presenterar här en klocka som har män som sin främsta målgrupp. Klockan går på batterier, så den är enkel att underhålla. Du kan bada med den, dock inte dyka eller sno
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Kenneth Cole IKC8072 (S0300742) är 569 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
En klocka för herrar från Kenneth Cole som är batteridriven, så ifall att klockan skulle stanna så är det bara att byta batterier. Visarna binder snyggt ihop boetten med urtavlan som pricken över i. Snyggt armband som är gjort av läder. Utöver tiden så håller den här klockan även koll på datum, via en specifik visare.
För den som gillar att ha stenkoll så kommer den här klockan passa bra då den har en visare för datum. Du kan alltså ha koll på sekunder, minuter, timmar och dagar, med andra ord allt du behöver.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om IKC8072 (S0300742). För närvarande är det lägsta priset på den här modellen på PriceRunner 569.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Priset ligger under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här klockan till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Kenneth Cole IKC8072 (S0300742) |
| Märke | Kenneth Cole |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål, Silver |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål, Läder |
Mått | |
| Diameter | 44.0 mm |
| Tjocklek | 11.0 mm |
| Armbandsbredd | 21.0 mm |
| Vikt | 150.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-10-31 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Dam, Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Svart, Vit, Silver |
| Vattenskydd | 3 ATM (30m), 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Svart |
| Boettfärg | Silver |
| Funktioner | Datumvisare |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .