Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Det här är en klocka från Kenneth Cole som har män som sin främsta målgrupp. Det finns bland annat en datumvisare i klockan. Om du gillar klassisk design så är det passande att den
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Kenneth Cole (IKC1980) är 719 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
En herrklocka från Kenneth Cole som drivs av ett batteri. Ifall batteriet skulle ta slut är det enkelt att byta. Visarna binder snyggt ihop boetten med urtavlan som pricken över i. Elegant armband som är gjort av läder. Klockan är märkt vattentålig till 5 ATM, det ska inte misstas för 50 meters djup. Den tål ungefär en dusch eller ett snabbt dopp, men inte mer än så.
Med en boett av rostfritt stål kan du vara säker på att klockan håller för många år av aktivt bruk samtidigt som den behåller sin fina finish. Rostfritt stål är en blandning av järn, kol och minst 10,5% krom, vilket innebär att det är väldigt resistent mot korrosion, rost och andra kemikalier. Du behöver alltså inte oroa dig för att klockan ska rosta eller få andra ytliga skador från fukt och väta.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med IKC1980 (S0300707). Du kan prisjämföra den här modellen här på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 719.00 kr. Priset ligger under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Kenneth Cole (IKC1980) |
| Märke | Kenneth Cole |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Läder |
Mått | |
| Diameter | 44.0 mm |
| Tjocklek | 11.0 mm |
| Armbandsbredd | 20.0 mm |
| Vikt | 300.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-10-28 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Grå |
| Vattenskydd | 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Svart |
| Boettfärg | Silver |
| Funktioner | Datumvisare |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .