Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Det här är en klocka från Versace som är utrustad med ett svart armband. Urverket i klockan drivs av batterier, som är lätta att byta ut. Det går bra att simma eller duscha med den
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Versace Chronograph Watch (VAH040016) är 13 213 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En klocka för herrar från Versace som är batteridriven och lätt att underhålla. Skulle klockan sluta ticka så är det bara att byta batteri. Klockan har analoga visare för dig som föredrar en klassisk stil. Armbandet är gjort av rostfritt stål och kommer i en raffig svart färg. Vattenskyddad till 5 ATM, vilket betyder att klockan kommer tåla ett snabbt dopp eller en dusch, men inte mer än så.
Om du vill ha en klocka som passar till nästan varje tillfälle är armband av rostfritt stål ett givet val. Lätt att matcha till både vardagliga och mer uppklädda stilar. Rostfritt stål är ett av de mest populära valen av material till klockarmband. Det är tack vare dess eftertraktade egenskaper som att kunna hantera fukt och väta utan att korrodera eller ta ytlig skada.
Som du märker så finns mycket bra att säga om (VAH040016). För tillfället är det lägsta priset på den här modellen på PriceRunner 13213.16 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta den deal som passar dig bäst. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner och material gör den här klockan till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Versace Chronograph Watch (VAH040016) |
| Märke | Versace |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Safir |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 42.0 mm |
| Tjocklek | 12.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-10-20 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås, Spänne |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Svart |
| Vattenskydd | 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Svart |
| Boettfärg | Svart |
| Funktioner | Självlysande, Datumvisare, Tachymeter, Kronograf |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .