Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Armani presenterar här en klocka som har en urtavla i grå färg. Det är bara att byta batterier när klockan stannar. Du kan bada med den, dock inte dyka eller snorkla.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Armani Exchange Banks (AX1721) är 2 055 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 10 jämförda butiker.
En herrklocka från stilsäkra Armani som drivs av ett batteri. Ifall batteriet skulle ta slut är det enkelt att byta. Boetten knyts ihop tillsammans med den läckra urtavlan och de matchande visarna. Armbandet är gjort av rostfritt stål och är guldfärgat. Klockan har en kronografisk funktion, vilket innebär att du kan mäta tiden som ett stoppur när du väl behöver.
Letar du efter något tidlöst och stilfullt är analoga visare det givna valet. Analoga visare som vi är vana att se dom har varit standard i över tvåhundra år så det vore ju dumt att ändra på ett vinnande koncept. Utöver att visa tiden går dom praktiskt nog att använda som kompass, om timvisaren riktas mot solen pekar punkten mitt mellan timvisare och tolvslaget mot söder.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Exchange Banks (AX1721). Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den just nu har ett lägsta pris på 2054.50 kr. Om vi jämför priset för den här klockan mot resten av kategorin så är det lägre än genomsittet, vilket gör Exchange Banks (AX1721) till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Armani Exchange Banks (AX1721) |
| Märke | Armani |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 44.0 mm |
| Tjocklek | 11.0 mm |
| Armbandsbredd | 22.0 mm |
| Vikt | 160.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-10-11 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Grå |
| Vattenskydd | 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Guld |
| Boettfärg | Guld |
| Funktioner | Datumvisare, Kronograf |
| Tidsformat | 12 timmar, 24 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .