Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
En stilig klocka som har ett blått armband av läder. Urverket i klockan är mekaniskt och drar upp sig självt automatiskt. Du behöver inte oroa dig om den utsätts för lite fukt.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Police Transluscent (15924JPBL/48P) är 1 090 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En klocka för herrar från Police som drivs automatiskt via rörelser. Du behöver alltså aldrig bekymra dig över att några batterier tar slut. Glöm inte att ta av dig klockan innan du hoppar i vattnet. Den tål vatten upp till 3 ATM, vilket innebär att den endast tål lite vattenstänk och lättare regn. Det blåa armbandet är gjort av läder. Boetten är gjord i ett slitstarkt material och den 44 mm breda urtavlan har analoga visare.
En sak att tänka på innan man lägger sina hårt förvärvade slantar på en ny klocka är vilken storlek den egentligen bör vara. Man brukar säga att en klocka inte ska gå utanför handleden, därför kan det vara bra att mäta sin egen handled innan man bestämmer sig. Just den här modellen har en urtavla med diameter på 44 mm, vilket får räknas som en medelstor klocka.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Transluscent (15924JPBL/48P). Just nu är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 1090.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det lägre än genomsittet, vilket gör Transluscent (15924JPBL/48P) till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Police Transluscent (15924JPBL/48P) |
| Märke | Police |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål, Plast, Resin |
| Armbandsmaterial | Läder |
Mått | |
| Diameter | 44.0 mm |
| Tjocklek | 12.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-10-05 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Blå |
| Vattenskydd | 3 ATM (30m) |
| Indextyp | Arabiska, Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Blå |
| Boettfärg | Blå |
| Funktioner | Datumvisare |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri, Automatisk |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .