Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Fossil presenterar här en klocka som är utrustad med en guldfärgad urtavla. Det är bara att byta batterier när klockan stannar. Den är tillräckligt vattentålig för att du ska kunna
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Fossil Scarlette (ES4949) är 1 154 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 11 jämförda butiker.
En damklocka från Fossil som är batteridriven. Ifall att klockan skulle stanna så är det bara att byta batterier. Klockans visare är av det gamla hederliga analoga slaget. Flerfärgat armband som går att matcha till mycket. Via en specifik visare kan du hålla koll på rätt datum.
Denna Scarlette (ES4949) har en boett i rostfritt stål, så om du letar efter något som kommer hålla länge är du rätt ute. Rostfritt stål är ett material som består av en blandning innehållande järn, kol och minst 10,5% krom. Den blandingen gör att materialet blir väldigt resitent mot korrosion, rost och andra kemikalier. Med andra ord innebär det att boetten kommer klara av fukt och väta väldigt bra utan att ta ytlig skada.
Som du märker så finns mycket bra att säga om Scarlette (ES4949). För tillfället är det lägsta priset på den här modellen på PriceRunner 1153.96 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Fossil Scarlette (ES4949) |
| Märke | Fossil |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 32.0 mm |
| Tjocklek | 10.0 mm |
| Vikt | 85.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-10-04 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Dam |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Guld |
| Vattenskydd | 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Index (utan siffror), Romerska |
| Armbandsfärg | Silver, Guld |
| Boettfärg | Guld |
| Funktioner | Datumvisare |
| Batterityp | SR66/SR626 |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .