Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Festina presenterar här en klocka som har en urtavla i blå färg. Det är en batteridriven klocka som är lätt att underhålla. Det är inga problem att simma eller duscha med den på.
Prova flexibla betalningar med
Uret
Festina Herrklocka F20560-2 Timeless Blå/Stål Ø45 mm
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Festina (F20560/2) är 1 365 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
En herrklocka från Festina som drivs av ett batteri. Ifall batteriet skulle ta slut är det enkelt att byta. Elegant urtavla och boett som knyts ihop med de fina visarna. Det silverfärgade armbandet är gjort av rostfritt stål. Är du lite dagvild kanske den här klockan är för dig, då den har en specifik visare för datum.
Det finns en hel uppsjö med olika klockor där ute och det finns garanterat något som passar varje smak och tycke. Just den här Timeless (F20560/2) från Festina är främst designad för att passa herrar. Men med rätt outfit och inställning kan den naturligtvis bäras av vem som helst.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Timeless (F20560/2). Om du prisjämför Timeless (F20560/2) på PriceRunner ser du att det lägsta priset just nu ligger på 1365.00 kr. Det är också en av de allra mest populära klockorna. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Festina (F20560/2) |
| Märke | Festina |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 45.0 mm |
| Tjocklek | 12.0 mm |
| Armbandsbredd | 22.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-10-01 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Blå |
| Vattenskydd | 10 ATM (100m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Silver |
| Boettfärg | Silver, Blå |
| Funktioner | Datumvisare, Kronograf |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .