Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Gucci presenterar här en klocka som riktar sig till både kvinnor och män. Det är en batteridriven klocka som är lätt att underhålla. Det går bra att simma eller duscha med den på.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Gucci G-Timeless (YA1264079) är 7 779 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Unisexklocka från Gucci som är batteridriven och lätt att underhålla. Skulle klockan sluta ticka så är det bara att byta batteri. Stiliga visare som binder ihop urtavlan med boetten. Flerfärgat armband som går att matcha till mycket. Klockan är märkt vattentålig till 5 ATM, det ska inte misstas för 50 meters djup. Den tål ungefär en dusch eller ett snabbt dopp, men inte mer än så.
Glaset som täcker urtavlan är gjort av safir, vilket är det överlägset bästa valet för dig som letar efter en hållbar klocka. När du burit din klocka år efter år och boetten ser sliten ut kommer det här glaset fortfarande se ut det gjorde dag ett. Det enda material som är starkare än safir är diamant, vilket innebär att det kommer krävas en rejäl kraft (eller en enorm mängd otur) för att glaset ska krossas. Tack vare sin styrka är det även extremt resistent mot repor.
Som du märker så finns mycket bra att säga om G-Timeless (YA1264079). Det här är en av de allra mest populära och eftersökta uren på PriceRunner för tillfället och har för närvarande ett lägsta pris på 7779.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner och material gör den här modellen till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Gucci G-Timeless (YA1264079) |
| Märke | Gucci |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Safir |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Läder |
Mått | |
| Diameter | 38.0 mm |
| Armbandsbredd | 20.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-08-02 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Dam, Herr, Unisex |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Multifärgad |
| Vattenskydd | 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Multifärgad |
| Boettfärg | Silver |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .