Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
En snygg klocka från Hugo Boss som är en herrmodell. Klockan visar dig bland annat dagens datum. Den kan nedsänkas i vatten i korta perioder.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på HUGO BOSS Chase (1530162) är 1 992 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En klocka för herrar från Hugo Boss som drivs av ett batteri. Ifall batteriet skulle ta slut är det enkelt att byta. Glöm inte att ta av dig klockan innan du hoppar ner i vattnet. Vattenskyddet är begränsat till 3 ATM, vilket betyder att den klarar lite vattenstänk och lätt regn, men inte mer än så. Det bruna armbandet är gjort av läder. Klockans visare är av det gamla hederliga analoga slaget.
Läderarmband är en sann klassiker som aldrig kommer gå ur tiden. Det passar till vardags, fest och mer formella sammanhang. Dessutom blir det bara snyggare och skönare med tiden då det anpassar sig efter just din handled och användning.
Sammantaget är Chase (1530162) ett riktigt trevligt armbandsur med bra egenskaper. Just nu är det lägsta priset på den här modellen på PriceRunner 1992.33 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta den deal som passar dig bäst. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här klockan till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | HUGO BOSS Chase (1530162) |
| Märke | HUGO BOSS |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Läder |
Mått | |
| Diameter | 46.0 mm |
| Tjocklek | 10.0 mm |
| Vikt | 71.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-07-23 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Svart |
| Vattenskydd | 3 ATM (30m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Brun |
| Funktioner | Datumvisare |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .