Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
En stilren klocka som är utrustad med ett guldfärgat armband. Klockan går på batterier, så den är enkel att underhålla. Om du gillar klassisk design så är det passande att den har
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Gucci G-Frame (YA147410) är 6 348 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
En klocka för damer från Gucci som drivs av ett batteri. Ifall batteriet skulle ta slut är det enkelt att byta. Glöm inte att ta av dig klockan innan du hoppar ner i vattnet. Vattenskyddet är begränsat till 3 ATM, vilket betyder att den klarar lite vattenstänk och lätt regn, men inte mer än så. Det guldfärgade armbandet är gjort av rostfritt stål. Elegant urtavla i multifärgad färg med matchande visare.
Är det en hållbar klocka du är ute efter bör du välja en med glas av safir. Över åren har klocktillverkare experimenterat med en mängd olika material för glasen, men safir har visat sig vara allra mest pålitligt. Safir är väldigt starkt och det krävs en enorm kraft för att krossa, det enda material som är starkare är faktiskt diamant. Med en sådan styrka kan du räkna med att det håller sig repfritt ett bra tag, det är inte alls ovanligt att se gamla utslitna klockor vars safirglas fortfarande ser helt nytt ut.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med G-Frame (YA147410). Om du prisjämför den här modellen på PriceRunner så ser du att den för närvarande har ett lägsta pris på 6348.00 kr. Om man jämför modellens pris med resten av kategorin så är den något dyrare än de flesta andra, men med tanke på alla funktioner och material får du en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Gucci G-Frame (YA147410) |
| Märke | Gucci |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Safir |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 21.0 mm |
| Tjocklek | 8.0 mm |
| Armbandsbredd | 14.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-07-21 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Dam |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Röd, Blå, Pärlemor |
| Vattenskydd | 3 ATM (30m) |
| Indextyp | Index (utan siffror), Inget index |
| Armbandsfärg | Guld |
| Boettfärg | Guld |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .