Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
En snygg klocka från Police som har kvinnor som sin främsta målgrupp. Urtavlan täcks av ett reptåligt härdat mineralglas. Du behöver inte oroa dig om du stänker lite vatten på den.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Police Marietas (16041MSR.01) är 979 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
En klocka för damer från Police som drivs av ett batteri. Ifall batteriet skulle ta slut är det enkelt att byta. Den här klockan är för dig som lägger en större vikt vid utseendet, framför en massa extra funktioner. Det vita armbandet är gjort av läder. Den 36 mm breda urtavlan har analoga visare och boetten är gjord i rostfritt stål.
Det finns en hel uppsjö med olika klockor där ute och det finns garanterat något som passar varje smak och tycke. Just den här Marietas (16041MSR.01) från Police är främst designad för att passa damer. Men med rätt outfit och inställning kan den naturligtvis bäras av vem som helst.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Marietas (16041MSR.01). Om du prisjämför den här modellen på PriceRunner så ser du att den för tillfället har ett lägsta pris på 979.00 kr. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det lägre än genomsittet, vilket gör Marietas (16041MSR.01) till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Police Marietas (16041MSR.01) |
| Märke | Police |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål, Läder |
Mått | |
| Diameter | 36.0 mm |
| Tjocklek | 9.0 mm |
| Vikt | 40.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-07-14 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Dam, Barn, Herr, Unisex |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Vit |
| Vattenskydd | 3 ATM (30m), 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Index (utan siffror), Inget index |
| Armbandsfärg | Vit |
| Boettfärg | Silver, Roséguld |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .