Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
En snygg klocka från Hamilton som är utrustad med en svart urtavla. Glaset i klockan är gjort av stiligt safirglas och står bra emot repor. Om du gillar klassisk design så är det p
Prova flexibla betalningar med
Uret
Hamilton Herrklocka H69439531 Svart/Läder Ø38 mm
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Hamilton Khaki Field (H69439531) är 7 799 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
En herrklocka från Hamilton som vrids upp manuellt för egen hand. Vattenskyddad till 5 ATM, vilket innebär att klockan tål en dusch eller ett snabbt dopp. Armbandet är gjort av läder och kommer i en trevlig brun färg. Traditionella och tidlösa visare av det analoga slaget.
Det finns en hel uppsjö med olika klockor där ute och det finns garanterat något som passar varje smak och tycke. Just den här Khaki Field (H69439531) från Hamilton är främst designad för att passa herrar. Men med rätt outfit och inställning kan den naturligtvis bäras av vem som helst.
Som du förstår så är Khaki Field (H69439531) ett armbandsur med många bra egenskaper. Det här är ett topprankat armbansur sett till popularitet på PriceRunner just nu och har för närvarande ett lägsta pris på 7799.00 kr. Om man jämför modellens pris med resten av kategorin så är den dyrare än de flesta andra, men med tanke på egenskaperna får du en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Hamilton Khaki Field (H69439531) |
| Märke | Hamilton |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Safir |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Textil |
Mått | |
| Diameter | 38.0 mm |
| Tjocklek | 9.0 mm |
| Armbandsbredd | 20.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-06-24 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Svart |
| Vattenskydd | 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Arabiska |
| Armbandsfärg | Brun |
| Boettfärg | Silver |
| Funktioner | Självlysande |
| Tidsformat | 12 timmar, 24 timmar |
| Drift | Manuell |
| Gångreserv | 80.0 tim |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .