Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Här har du en klocka som är utrustad med ett roséguldfärgat armband av rostfritt stål. Mineralglaset i klockan är reptåligt. Om du gillar klassisk design så är det passande att den
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Michael Kors Ritz (MK6863) är 2 274 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En klocka för damer från stilsäkra Michael Kors som drivs av ett batteri. Ifall batteriet skulle ta slut är det enkelt att byta. Boetten knyts ihop tillsammans med den fina urtavlan och de matchande visarna. Armbandet är gjort av rostfritt stål och är roséguldfärgat. Vattenskyddad till 5 ATM, vilket betyder att klockan kommer tåla ett snabbt dopp eller en dusch, men inte mer än så.
Letar du efter något tidlöst och stilfullt är analoga visare det givna valet. Analoga visare som vi är vana att se dom har varit standard i över tvåhundra år så det vore ju dumt att ändra på ett vinnande koncept. Utöver att visa tiden går dom praktiskt nog att använda som kompass, om timvisaren riktas mot solen pekar punkten mitt mellan timvisare och tolvslaget mot söder.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Ritz (MK6863). Du kan prisjämföra den här produkten här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset 2274.36 kr. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så ligger det under genomsittet, vilket gör Ritz (MK6863) till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Michael Kors Ritz (MK6863) |
| Märke | Michael Kors |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Vikt | 337.0 g |
| Armbandsbredd | 20.0 mm |
| Diameter | 41.0 mm |
| Tjocklek | 10.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-06-15 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Dam |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Roséguld |
| Vattenskydd | 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Boettfärg | Roséguld |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
| Armbandsfärg | Roséguld |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .