Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Tommy Hilfiger presenterar här en klocka som har ett armband i roséguld gjort av rostfritt stål. Det är bara att byta batterier när klockan stannar. Visarna är av den traditionella
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Tommy Hilfiger Tea (1782287) är 1 356 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En batteridriven damklocka från Tommy Hilfiger. Ifall klockan skulle stanna så är det bara att byta batterier. Boetten är 7 mm tjock, gjord av rostfritt stål och har en bronsfärgad urtavla på 35 mm med analoga visare. Det roséguldfärgade armbandet är gjort av rostfritt stål. Vattenskyddad till 3 ATM, vilket innebär att klockan tål lite stänk och ett lättare regn, men inte mycket mer än så.
Letar du efter något tidlöst och stilfullt är analoga visare det givna valet. Analoga visare som vi är vana att se dom har varit standard i över tvåhundra år så det vore ju dumt att ändra på ett vinnande koncept. Utöver att visa tiden går dom praktiskt nog att använda som kompass, om timvisaren riktas mot solen pekar punkten mitt mellan timvisare och tolvslaget mot söder.
Som du förstår så är Tea (1782287) en klocka med flera praktiska egenskaper. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den just nu har ett lägsta pris på 1355.85 kr. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här modellen till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Tommy Hilfiger Tea (1782287) |
| Märke | Tommy Hilfiger |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 35.0 mm |
| Tjocklek | 6.2 mm |
| Armbandsbredd | 16.0 mm |
| Vikt | 54.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-06-05 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Dam |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Roséguld |
| Vattenskydd | 3 ATM (30m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Roséguld |
| Boettfärg | Roséguld |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .