Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Casio presenterar här en klocka som är en herrmodell. Klockan går på batterier, så den är enkel att underhålla. Den är såpass vattentålig att du kan bada med den.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Casio Pro Trek (PRW-30-1AER) är 2 874 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
En klocka för herrar från innovativa Casio som är batteridriven och lätt att underhålla. Skulle klockan sluta ticka så är det bara att byta batteri. Klockan är tillräckligt vattentät för att du ska kunna ta en simtur utan att klockan tar skada. Det svarta armbandet är gjort av resin. Den tjusiga boetten har en tjocklek på 12 mm och urtavlans diameter ligger på 45 mm.
Det finns en hel uppsjö med olika klockor där ute och det finns garanterat något som passar varje smak och tycke. Just den här Pro Trek (PRW-30-1AER) från Casio är främst designad för att passa herrar. Men med rätt outfit och inställning kan den naturligtvis bäras av vem som helst.
Som du förstår så är Pro Trek (PRW-30-1AER) en klocka med många praktiska attribut. Om du prisjämför Pro Trek (PRW-30-1AER) på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget är 2874.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet. Om vi jämför priset för den här produkten mot resten av kategorin så ligger det under genomsittet, vilket gör Pro Trek (PRW-30-1AER) till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Casio Pro Trek (PRW-30-1AER) |
| Märke | Casio |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Resin |
| Armbandsmaterial | Resin |
Mått | |
| Diameter | 45.0 mm |
| Tjocklek | 12.0 mm |
| Vikt | 66.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-04-12 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Digital |
| Vattenskydd | 10 ATM (100m) |
| Armbandsfärg | Svart |
| Boettfärg | Silver, Svart |
| Funktioner | Radiokontrollerad, Barometer, Altimeter, Världstid, Kompass, Timer, Alarm, Solcell |
| Tidsformat | 12 timmar, 24 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .