Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
En snygg klocka från INEX som har ett svart armband. Mineralglaset i klockan är reptåligt. Visarna är av den traditionella, analoga typen.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på INEX Classic (A56534S0A) är 699 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
En damklocka från INEX som är batteridriven, så ifall att klockan skulle stanna så är det bara att byta batterier. Glöm inte att ta av dig klockan innan du hoppar ner i vattnet. Vattenskyddet är begränsat till 3 ATM, vilket betyder att den klarar lite vattenstänk och lätt regn, men inte mer än så. Det svarta armbandet är gjort av läder. Proper boett och en fin urtavla med snyggt matchade visare.
Det finns en hel uppsjö med olika klockor där ute och det finns garanterat något som passar varje smak och tycke. Just den här Classic (A56534S0A) från INEX är främst designad för att passa damer. Men med rätt outfit och inställning kan den naturligtvis bäras av vem som helst.
Som du märker så finns mycket bra att säga om Classic (A56534S0A). Du kan prisjämföra den här produkten här på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 699.00 kr. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här modellen till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | INEX Classic (A56534S0A) |
| Märke | INEX |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Läder |
Mått | |
| Diameter | 30.0 mm |
| Tjocklek | 7.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-06-11 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Dam |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Vit |
| Vattenskydd | 3 ATM (30m) |
| Indextyp | Arabiska |
| Armbandsfärg | Svart |
| Boettfärg | Silver |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .