Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Bra verktyg är a och o för att arbetet ska gå så smidigt som möjligt. Den här modellen väger 1.2 kilo.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Bosch GOP 18V-28 Solo är 2 899 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch GOP 18V-28 Solo |
| Märke | Bosch |
| Typ | Multimaskiner |
Specifikationer | |
| Inkluderade tillbehör | Sågblad |
| Ljudnivå | 84 dB |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-06-16 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Batteri |
| Antal batterier | 0 st |
| Spänning | 18.0 V |
Mått | |
| Bredd | 309.0 mm |
| Vikt | 1.2 kg |
| Längd | 76.0 mm |
| Höjd | 88.0 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .