Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Detta är en portabel musikspelare som kommer med inbyggda högtalare. Modellen stödjer radio av typen FM. Tack vare USB-uttaget blir det lätt att spela upp musik.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på JVC RC-E451 är 894 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Du kommer aldrig behöva spela upp musik med dåligt ljud på festen igen. Med en portabel högtalare som denna kan du enkelt flytta runt den i ditt hem, eller varför inte ta med den till landstället över helgen.
Det här ljudsystemet består bara av en enhet, vilket innebär att du får spelaren och högtalaren i ett. Ett smart och kompakt val för dig som inte vill att systemet ska ta upp hela rummet. USB-porten låter dig ansluta lagringsmedia som en flash-enhet eller en extern hårddisk.
Priset är under genomsnittet för den här kategorin, vilket gör den här modellen till ett riktigt prisvärt köp. I kategorin ljudsystem är det här för tillfället en av de mest populära modellerna på PriceRunner, och just nu finns det att köpa från 894.00 kronor.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | JVC RC-E451 |
| Märke | JVC |
Typ | |
| Typ av system | Allt-i-ett |
Specifikationer | |
| Färg | Vit, Svart |
Funktioner | |
| Skivspelare | Nej |
| CD-växlare | Nej |
| Bärbar | Ja |
| Funktioner | Kassettbandspelare singel, Display |
| CD-spelare | Ja |
| Radio | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-A, 3.5 mm Jack |
Watt | |
| Total uteffekt RMS | 3.2 W |
Filformat | |
| Filformat som stöds | MP3 |
Ljud | |
|---|---|
| Skivformat som stöds | CD-RW, CD, CD-R |
| Radiotyp | FM |
| Manuella ljudinställningar | Volym |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Batteri |
Mått | |
| Vikt | 1.6 kg |
| Höjd | 14.0 cm |
| Djup | 21.3 cm |
| Bredd | 28.5 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-08-10 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .