Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det här stereopaketet ger dig både en musikspelare och högtalare i ett. Radioälskaren kan lyssna på både FM och DAB+. Du kan koppla in dina hörlurar med hjälp av 3.5 mm-ingången.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Telestar Dira S 24 CD är 1 504 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Mobil- och tv-högtalare i all ära, men för dig som har lite högre krav på ljudet bör du definitivt investera i en bra högtalare. Det här stationära ljudsystemet passar i de allra flesta hemmen.
Just det här ljudsystemet har stöd för Bluetooth. USB-porten låter dig ansluta lagringsmedia som en flash-enhet eller en extern hårddisk.
Priset för den här produkten är högre än genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med sina funktioner gör den här modellen till en premiumprodukt. Om du prisjämför den här produkten mellan olika återförsäljare kommer du se att den för närvarande har ett lägst pris på 1504.32 kronor.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Telestar Dira S 24 CD |
| Märke | Telestar |
Typ | |
| Typ av system | Allt-i-ett |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Funktioner | |
| Skivspelare | Nej |
| CD-växlare | Ja |
| Bärbar | Nej |
| Funktioner | Fjärrkontroll, Timer, Display, Alarm, Klocka |
| CD-spelare | Ja |
| Radio | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-A, 3.5 mm Jack |
| Utgångar | 3.5 mm Jack |
Watt | |
| Total uteffekt RMS | 30.0 W |
Ljud | |
| Antal CD skivor | 1 |
| Radiotyp | FM, DAB+ |
| Antal förvalsminnen | 200 |
Filformat | |
| Filformat som stöds | MP3, AAC, WMA, WAV |
Elkonsumtion | |
|---|---|
| Energiförbrukning (drift) | 36.0 W |
| Energiförbrukning (standby) | 0.1 W |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Trådlös kommunikation | Wi-Fi, Bluetooth |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Batteri, Elnät |
| Typ av batteri | CR2025 |
Mått | |
| Vikt | 3.32 kg |
| Höjd | 14.3 cm |
| Djup | 19.0 cm |
| Bredd | 36.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-07-13 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .