Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Lenco ger dig ett komplett ljudsystem med högtalare och musikspelare i ett. Modellen har inbyggt stöd för radiotypen FM. Med bara en anslutningstyp bör du säkerställa att den match
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Lenco KCR-150 är 978 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 8 jämförda butiker.
Livet är ju alldeles för kort för dåligt ljud! Detta ljudsystem är lika perfekt för att spela dina favoritlåtar när du är ensam hemma och vill njuta av din ensamtid, som när du har gäster över. Aldrig mer kommer du behöva liva upp festen genom att spela låtar med dåligt ljud.
Du kan trådlöst ansluta det här ljudsystemet till Bluetooth. Ljudsystemet har en 3.5-mm aux-port som du enkelt kan ansluta externa enheter med.
Om du prisjämför den här produkten mellan olika återförsäljare kommer du se att den för närvarande har ett lägst pris på 978.00 kronor. Priset är under genomsnittet för den här kategorin, vilket gör den här modellen till ett riktigt prisvärt köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Lenco KCR-150 |
| Märke | Lenco |
Typ | |
| Typ av system | Allt-i-ett |
Specifikationer | |
| Färg | Vit |
Funktioner | |
| Skivspelare | Nej |
| CD-växlare | Ja, Nej |
| Bärbar | Nej |
| Funktioner | Fjärrkontroll, Timer, Display, Alarm, Klocka, Väggmonterbar |
| CD-spelare | Ja |
| Radio | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Ljud | |
| Antal CD skivor | 1 |
| Skivformat som stöds | CD |
| Radiotyp | FM |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Trådlös kommunikation | Bluetooth |
Filformat | |
| Filformat som stöds | MP3 |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (drift) | 12.0 W |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Batteri, Elnät |
Mått | |
| Höjd | 7.6 cm |
| Djup | 29.2 cm |
| Bredd | 27.1 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-12-23 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .