Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

För enkel möblering av paketet får du spelare och högtalare separerade. Du kan spela upp flera olika radiotyper, bland annat FM och DAB+. Tack vare Bluetooth kan du strömma musik t
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Kenwood M-918DAB är 2 719 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Livet är ju alldeles för kort för dåligt ljud! Detta ljudsystem är lika perfekt för att spela dina favoritlåtar när du är ensam hemma och vill njuta av din ensamtid, som när du har gäster över. Aldrig mer kommer du behöva liva upp festen genom att spela låtar med dåligt ljud.
Detta ljudsystem låter dig enkelt växla mellan CD-skivor med det inbyggda CD-växlarsystemet. Det finns flera olika förinställningar för ljudet, 40 för att vara exakt.
Priset för den här produkten är högre än genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med sina funktioner gör den här modellen till en premiumprodukt. Det här är en av de mest populära ljudsystemen på PriceRunner just nu och för tillfället har den ett lägsta pris på 2718.74 kronor.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Kenwood M-918DAB |
| Märke | Kenwood |
Typ | |
| Midi/Mini/Micro | Micro |
| Typ av system | Separerade högtalare |
Specifikationer | |
| Färg | Svart, Silver |
Funktioner | |
| Skivspelare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Funktioner | Fjärrkontroll, Display |
| CD-spelare | Ja |
| Radio | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-A, 3.5 mm Jack |
| Utgångar | 3.5 mm Jack |
Watt | |
| Total uteffekt RMS | 100.0 W |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (drift) | 40.0 W |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
Filformat | |
| Filformat som stöds | MP3, AAC |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-codec | SBC, AAC |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 4.1 |
| Trådlös kommunikation | Bluetooth |
Ljud | |
| Högtalartyp | 2-vägs |
| Skivformat som stöds | CD-RW, CD, CD-R |
| Radiotyp | FM, DAB+, RDS |
| Antal förvalsminnen | 40 |
| Manuella ljudinställningar | Diskant, Bas, Volym |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-11-30 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .