Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

30 liters volym betyder att väskan är av handbagagestorlek. Den finns i bland annat i grön och vikten på 2,1 kg lämnar mer plats för bagagets vikt.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsonite Resväska med 4 hjul är 885 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Barnresväska från Samsonite är en praktisk och rolig resväska för ditt barn. Denna väska är gjord av ett hårt yttre material. Denna har lite större kapacitet på 30 liter och här kanske du kan låta barnet härja fritt med packningen.
Packa rätt för att slippa skrynkliga kläder och en rörig väska. Fullt utrustad interiör och du kan med fördel få en bra uppdelning för packningen genom packband och avdelare.Väskan går att stänga på ett enkelt och smidigt sätt.
För att förflytta väskan på ett praktiskt och enkelt sätt så kan det vara viktigt att tänka på vilka typer av sätt du kan bära produkten på. Modellen förflyttas med hjälp av ett topphandtag.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Dream2Go Ride On Suitcase 52cm. I kategorin resväskor så är det här för närvarande en topprankad produkt på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 885.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4.2 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsonite Resväska med 4 hjul |
| Märke | Samsonite |
| Typ | Barnresväskor |
Material | |
| Material | Polypropylen |
Mått | |
| Höjd | 38.0 cm |
| Bredd | 52.0 cm |
| Djup | 21.0 cm |
| Vikt | 2.1 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-11-19 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Hård eller mjuk | Hård |
| Färg | Orange |
| Tillverkarfärg | Tiger Toby |
| Volym | 30.0 L |
| Egenskaper | Hjul, Integrerad adresslapp, Topphandtag |
| Fack & Förvaring | Packband |
| Hjultyp | Enkelhjul |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Garanti | 5 år |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .