Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Champion Electronics CHEG210 är 739 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Champion Electronics CHEG210 |
| Märke | Champion Electronics |
| Typ | Elgrillar |
Mått | |
| Vikt | 3.4 kg |
| Bredd grillyta | 47.0 cm |
| Djup grillyta | 32.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-06-04 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Typ | Bordsgrill |
| Funktioner | Avtagbara plattor, Fettuppsamlare, Reglerbar termostat, Värmeresistent handtag |
| Typ av grillyta | Delad |
| Beläggning grillyta | Non-stick |
| Material grillyta | Aluminium |
| Lock | Utan lock |
| Sidobord | Utan |
| Effekt (max) | 2000 W |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .