Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Kompaktkamera, CMOS, 50 MP, 105g
Prova flexibla betalningar med
Lägsta pris på Andoer Digital Camera 4K 50MP är 801 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Andoer Digital Camera 4K 50MP |
| Märke | Andoer |
| Typ | Kompaktkameror |
Specifikationer | |
| Färg | Grå, Rosa, Silver, Svart |
| Objektiv | Integrerat |
Kommunikation | |
| GPS | Nej |
Bild | |
| Bildupplösning (max) | 4896x3672 |
| Bildformat | JPEG |
| Bildstabilisering | Nej |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Anslutningar | |
| USB | Ja |
| Mikrofoningång | Nej |
| HDMI | Nej |
| Hörlursuttag | Nej |
Skärm | |
| Skärmstorlek | 2.88 " |
Lagring | |
| Dubbla minneskortsplatser | Nej |
Sensor | |
|---|---|
| Antal pixlar (MP) | 50.0 MP |
| Sensortyp | CMOS |
| Effektiva pixlar | 50.0 MP |
Zoom | |
| Digital zoom | 16.0 x |
Video | |
| Videoupplösning (max) | 3840x2160 (4K) |
| Videofilformat | AVI |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| NFC | Nej |
Teknisk specifikation | |
| Blixt | Inbyggd |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Lithium |
Mått | |
| Vikt | 105.0 g |
| Mått (HxWxD) | 60x98x19 |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2025-01-28 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .