Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Spegellös systemkamera, CMOS, Fullformat (35mm), 30-1/8000, 45 MP, Sekvenstagning, Ansiktsigenkänning, 746g
Prova flexibla betalningar med
Lägsta pris på Canon EOS R5 Mark II + 24-105mm F4 L IS USM är 68 564 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Canon EOS R5 Mark II + 24-105mm F4 L IS USM |
| Märke | Canon |
| Typ | Spegellösa systemkameror |
Specifikationer | |
| Lanseringsår | 2024 |
| Färg | Svart |
| Objektiv | Separat |
| Kompatibla objektiv | Canon RF |
| Brännvidd (max) | 105.0 mm |
| Brännvidd (min) | 24.0 mm |
Kommunikation | |
| GPS | Nej |
Bild | |
| Bildhastighet (FPS) | 30.0 |
| Slutartider | 30-1/8000 |
| Slutartider | 30-1/8000 |
| Bildformat | RAW |
| Bildstabilisering | Ja |
Funktioner | |
| Egenskaper | Ansiktsigenkänning, Sekvenstagning |
Anslutningar | |
| HDMI-typ | HDMI typ A |
| USB-version | 3.2 (Gen 2) |
| USB | Ja |
| Mikrofoningång | Ja |
| HDMI | Ja |
| Hörlursuttag | Ja |
Ljud | |
| Ljudfilformat | Stereo |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Sensor | |
|---|---|
| Sensorformat | Fullformat (35mm) |
| Antal pixlar (MP) | 50.0 MP |
| Ljuskänslighet ISO (max) | 102400.0 |
| Sensortyp | CMOS |
| Ljuskänslighet ISO (min) | 50.0 |
| Effektiva pixlar | 45.0 MP |
Skärm | |
| Sökare | Elektronisk (EVF) |
| Skärmupplösning | 2100000 pixlar |
| Skärmegenskaper | Touchscreen |
| Skärmstorlek | 3.2 " |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| NFC | Nej |
Teknisk specifikation | |
| Autofokustyp | Fasbaserad autofokus |
| Fokusering | Manuell & Autofokus |
| Blixt | Extern |
| AF-punkter | 5850 |
Mått | |
| Vikt | 746.0 g |
| Mått (HxWxD) | 98x138x88 |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-08-10 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .