Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Kompaktkamera, CMOS, 1/2.3, 15-1/3200, 20.3 MP, Sekvenstagning, PictBridge, 269g
Lägsta pris på Canon PowerShot SX710 HS är 4 240 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Canon PowerShot SX710 HS |
| Märke | Canon |
| Typ | Kompaktkameror |
Specifikationer | |
| Objektiv | Integrerat |
| Inkluderat objektiv | Utan objektiv |
| Brännvidd (max) | 750.0 mm |
| Brännvidd (min) | 25.0 mm |
Bild | |
| Slutartider | 15-1/3200 |
| Bildupplösning (max) | 5184x3888 |
| Bildformat | DPOF, JPEG |
| Bildstabilisering | Ja |
Funktioner | |
| Egenskaper | Sekvenstagning, PictBridge |
Anslutningar | |
| USB | Ja |
| HDMI | Ja |
Skärm | |
| Sökare | LCD/OLED |
| Skärmupplösning | 922000 pixlar |
| Skärmstorlek | 3.0 " |
Lagring | |
| Kompatibla minneskort | Secure Digital XC (SDXC), Secure Digital HC (SDHC) |
Zoom | |
| Digital zoom | 4.0 x |
| Optisk zoom | 30.0 x |
Ljud | |
| Ljudfilformat | AAC |
Sensor | |
|---|---|
| Sensorformat | 1/2.3 |
| Ljuskänslighet ISO (max) | 3200.0 |
| Sensortyp | CMOS |
| Ljuskänslighet ISO (min) | 100.0 |
| Effektiva pixlar | 20.3 MP |
Video | |
| Videoupplösning (FPS) | 1920x1080, 60/30fps, 1280x720, 30fps, 640x480, 30fps |
| Videoupplösning (max) | 1920x1080 (Full HD) |
| Videofilformat | MP4 |
Teknisk specifikation | |
| Blixtsynkhastighet (sek) | 1/2000 sek |
| Bländaromfång | F3.2-F6.9 |
| Fokusering | Manuell & Autofokus |
| Blixt | Inbyggd |
| AF-punkter | 9 |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mått | |
| Vikt | 269.0 g |
| Mått (HxWxD) | 65.8x112.7x34.8 |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2015-01-07 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .