Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Sunpak VideoPro-M 4 är 2 250 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
För dig som söker ett hållbart stativ har du hittat rätt! Sunpak Sunpak VideoPro-M 4 + Fluid Head är tillverkat i aluminium, vilket gör stativet både slitstarkt och lätt att bära på.
Sunpak Sunpak VideoPro-M 4 + Fluid Head har ett panorama- och tilthuvud, vilket passar dig som har en förkärlek till att fota panoramabilder. Du kan få bättre kontroll över alla olika vinklar, både vågrätt och lodrätt. Det lutande stativhuvudet är även grymt för att fota porträttbilder.
Just nu kan du hitta Sunpak Sunpak VideoPro-M 4 + Fluid Head för 2249.81 kr! Jämför gärna leveransalternativ och fraktkostnader mellan olika återförsäljare för att hitta det bästa alternativet för dig. Se det som en investering i din väg till att bli en bättre fotograf.
Specifikationer | |
|---|---|
| Inklusive stativhuvud | Ja |
| Benlås | Låsspänne |
| Egenskaper för mittpelaren | Vev |
| Lämpad användning | Video |
| Belastning (max) | 5.0 kg |
| Antal leder | 4 leder |
| Stativhuvud maxbelastning | 5.0 kg |
| Egenskaper för stativhuvud | Snabbfäste |
| Egenskaper | Krok, Vattenpass |
| Kameragänga | 1/4" -20 UNC |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .