Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

3 Legged Thing 3 Legged Thing Punks Brian 2.0 + Airhed Neo 2.0 är ett lättanvänt stativ som hjälper dig att utvecklas som fotograf. Stativet har ett kulledshuvud som passar perfekt
Prova flexibla betalningar med
Avengo
3 Legged Thing Punks Brian 2.0 - Stativ - med 3 Le
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på 3 Legged Thing Punks Brian 2.0 + Airhed Neo 2.0 är 2 489 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Att filma och fota med kameran i handen kan vara svårt. Men med ett stativ kan du nu ta dina foton och videor till nästa nivå. 3 Legged Thing 3 Legged Thing Punks Brian 2.0 + Airhed Neo 2.0 är tillverkat i kolfiber, vilket gör det relativt lätt att bära runt på.
Tack vare sin kulled är 3 Legged Thing Punks Brian 2.0 + Airhed Neo 2.0 enkel att justera och du bör inte ha några som helst problem med att få horisonten precis i rätt linje på dina foton.
Lägsta priset på 3 Legged Thing 3 Legged Thing Punks Brian 2.0 + Airhed Neo 2.0 är för tillfället 2489.00 kr, men jämför gärna även fraktkostnad och leveransalternativ mellan olika butiker.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | 3 Legged Thing Punks Brian 2.0 + Airhed Neo 2.0 |
| Märke | 3 Legged Thing |
| Typ | Stativ |
Typ | |
| Typ av stativ | Trebensstativ |
| Typ av stativhuvud | Kulledshuvud |
Material | |
| Material | Kolfiber |
Mått | |
| Hopfälld längd | 41.9 cm |
| Arbetshöjd (max) | 185.9 cm |
| Vikt | 1.7 kg |
| Höjd | 18.8 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-12-23 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Inklusive stativhuvud | Ja |
| Benlås | Vridlås |
| Egenskaper för mittpelaren | Vändbar mittpelare |
| Lämpad användning | Foto |
| Belastning (max) | 13.6 kg |
| Antal leder | 5 leder |
| Egenskaper för stativhuvud | Snabbfäste |
| Kameragänga | 1/4" -20 UNC |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .