Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | StarTech DK30C2DPPDUE |
| Märke | StarTech |
Specifikationer | |
| Placering | Extern |
| Strömförsörjning | USB |
| Färg | Krom, Svart, Grå |
Mått | |
| Längd | 220.0 mm |
| Vikt | 450.0 g |
| Bredd | 80.0 mm |
| Höjd | 30.0 mm |