Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här streaminghögtalaren är röststyrd för dig som vill ha senaste tekniken hemma. Produkten har förprogrammerat stöd för Spotify Connect för enkel uppspelning.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Xiaomi Smart Speaker är 549 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
I Xiaomi Smart Speaker från Xiaomi har du en röststyrd högtalare som spelar musik och kan svara på dina frågor. Tack vare att den kan anslutas till bluetooth kan du styra musik och volymkontroll med din smartphone. Ett supersmidigt sätt att få tillgång till mycket musik.
En bärbar och smart högtalare. Bara fråga efter väderlek eller be högtalaren spela upp din favoritmusik. Som om det inte vore nog så har den även Spotify Connect inbyggt. Detta ger en säkrare överföring än bluetooth och du störs inte heller av inkommande samtal på mobiltelefonen.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Xiaomi Smart Speaker. Just nu kostar Xiaomi Smart Speaker 549.00 kr här på PriceRunner. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här högtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Xiaomi Smart Speaker |
| Märke | Xiaomi |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Färg | Svart, Vit |
Funktioner | |
| Funktioner | True wireless stereo (TWS) |
| Fysiska knappar | Volym, Play & pause |
| Multirum | Ja |
| Appstyrning | Nej |
| Röstassistent | Google Assistant |
| Smarthögtalare | Ja |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-11-05 |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Chromecast för musik | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Ja |
| Stödda appar | Deezer, Pandora |
| Spotify Connect | Ja |
| AirPlay | Nej |
| Wi-Fi dual band | 2.4 GHz, 5.0 GHz |
Mått | |
| Vikt | 0.8 kg |
| Höjd | 15.1 cm |
| Djup | 10.4 cm |
| Bredd | 13.1 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .